Türkiye'nin Müzik Paylaşım Forumu
www.raparsivi.net'e Hoşgeldin.

Foruma Kayıtlıysa lütfen Giriş Yap Yada Yeni Bir kayıt Oluşturup Aramıza Katılmak İstiyorsan Tıkla!

Converselerde indirim !! Sadece 49 TL

Join the forum, it's quick and easy

www.raparsivi.net'e Hoşgeldin.

Foruma Kayıtlıysa lütfen Giriş Yap Yada Yeni Bir kayıt Oluşturup Aramıza Katılmak İstiyorsan Tıkla!

Converselerde indirim !! Sadece 49 TL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sansar Salvo - Waterfall

230609

Sansar Salvo - Waterfall Empty Sansar Salvo - Waterfall

SÖZLERİ

Benim için uzaksın benim için yakın yok benim için uzaylı demediğin kaldı ve top oynadığını zanneden takım top Emir beat verdi sonra birde waterfall bitirici tuzaktır sigarayı uzattım al uzat duman hayale dal Ekin işin üstadı arkasında yüz dağlı İzmir'de bizle ve s*k*y*m ----- küstahını yaptığın müzik bir bokla alakalı değil sade ego tatmini ama gerek beyin sahneye itekleyin ama yedi tekmeyi kaderden ekmeği yer altına dökmeyin bana efelen Raffine kefene merhaba de ama yinede rapine kelimene devam sivilceli suratına çok sert bir tokat seninle küstüm etmem iki kelam

Murat K youtube'dan ünlü ola dursun Karambol belasını Allah'tan bulsun az evvel beş kere reenkarne oldun Mert İçgören sanki Vanilla'nın oğlu Ice Ice Baby yanındaki teybi kıs zaten 350 tane şarkı yapmışız parti yapın aklınız uçucak zaten kara kadın kucağını açacak matem doluydu günlerin beynime şok yedim ama şimdi şimdi boku yedin görünce n'apıcağını bilemedi aldım İstanbul'a biletini alı koyup iletirim mesajımı deli gibi biri dediğiniz eli belindeki her adama deli gibi biri dediğiniz eli belindeki her adamın hah madafaka
RapCash
RapCash
%100 Tam Üye
%100 Tam Üye

Rep gücü : 3228
Başarı Puanı : 1011

http://www.raparsivi.net

Bu yazıyı burda paylaş : reddit
- Similar topics